چاپ کارت های خاص
چاپ فوری
چاپ کارت های خاص
چاپ کارت ویزیت خاص
کارت پارچه ای - کارت شیشه ای - کارت پی وی سی - کارت متالایز
کارت پرسنلی - کارت بارکد دار و متغیر - با تحویل چند ساعته
چاپ کارت پی وی سی
چاپ فوری pvc
چاپ کارت پی وی سی
چاپ کارت پی وی سی
در تیراژهای 100 عددی و بالاتر با تحویل فوری
کارت ویزیت شیشه ای
چاپ فوری
کارت ویزیت شیشه ای
چاپ کارت شیشه ای
کارت شفاف - کارت نیمه شفاف
تحویل 100 عددی 4 ساعته

کارت پی وی سی

 کارت پی وی سی (PVC) کاربردهای مختلفی دارد، در کارت های مگنت ( مقناطیسی )، اسمارت کارت ها، RFID و... قابل روئت و قابل استفاده هستند. برخی از این کارتها صرفا به خاطر کارکرد تبلیغاتی خود کارت استفاده می شوند، اما می توان با کمی برنامه ریزی به راهکاری مناسب رسید که بتواند در قالب باشگاه های مشتریان موثر واقع شود.
کارت پی وی سی (PVC) کاربردهای متعددی دارند، در کارت های مگنت ( مقناطیسی )، اسمارت کارت ها، RFID و... قابل استفاده هستند. برخی از این کارتها صرفا به خاطر کارکرد تبلیغاتی خود کارت استفاده می شوند، اما می توان با کمی برنامه ریزی به راهکاری مناسب رسید که بتواند در قالب باشگاه های مشتریان موثر واقع شود. هیدیکا با كادری متخصص در زمينه فروش وخدمات پس از فروش پرينترهای چاپ كارت pvc و مشاوره طراحی، اجرا، چاپ و پرينت تخصصی كارت شناسايی ؛ کارت پرسنلی ؛ کارت های حضور و غیاب، کارتهای اعتباری ( کارت شارژ، کارت مایفر، کارت شهر بازی )،
کلمه  PVC مخفف پلی وینیل کلراید میباشد که نوعی پلاستیک مقاوم می باشد. کارت هایی که از PVC  ساخته می شوند مقاومت بالایی دارند وامروزه می توانند بسیار بیشتر از کارت های مقوایی و کاغذی مورد استفاده قرار گیرند.
 زیرا این کارت ها جدای از مقاومت بالا ویژگی های دیگری هم دارند که کاربرد آنها را چندین برابر خواهند کرد، برای مثال میتوان با نصب یک چیپ روی این کارت ها آنها را هوشمند کرد و برای ذخیره سازی داده ها و اطلاعات و کاربردهای امنیتی از آنها میتوان به طور کلی استفاده کرد .
روش چاپ کارتهای pvc
کارت های PVC برای چاپ نیازمند دستگاه های چاپگر خاصی هستند و کیفیت چاپ آن ها بی نظیر است . برندهای مشهوری برای چاپ کارت پی وی سی در بازار موجود هستند ، از جمله چاپگر هایتی ، فارگو ، مجیکارد و... که بسته به اینکه شما به دنبال چاپ چه نوع کارت پی وی سی هستید و به چه میزان میتوانید هزینه کنید برای چاپ کارت pvc  میتوانید از این چاپگرها استفاده نمایید. توسط این چاپگر ها امکان رمز گذاری روی کارتهای پی وی سی و آماده سازی آنها برای کاربردهای امنیتی نیز وجود دارد.کلمه  PVC مخفف پلی وینیل کلراید میباشد که نوعی پلاستیک مقاوم می باشد. کارت هایی که از PVC  ساخته می شوند مقاومت بالایی دارند وامروزه می توانند بسیار بیشتر از کارت های مقوایی و کاغذی مورد استفاده قرار گیرند.
 زیرا این کارت ها جدای از مقاومت بالا ویژگی های دیگری هم دارند که کاربرد آنها را چندین برابر خواهد کرد، برای مثال میتوان با نصب یک چیپ روی این کارت ها آنها را هوشمند کرد و برای ذخیره سازی داده ها و اطلاعات و کاربردهای امنیتی از آنها استفاده کرد .
روش چاپ کارت هایpvc
کارت های PVC برای چاپ نیازمند دستگاه های چاپگر خاصی هستند و کیفیت چاپ آن ها بی نظیر است . برندهای مشهوری برای چاپ کارت پی وی سی در بازار موجود هستند ، از جمله چاپگر هایتی ، فارگو ، مجیکارد وغیره موجود هست که بسته به اینکه شما به دنبال چاپ چه نوع کارت پی وی سی هستید و به چه میزان میتوانید هزینه کنید برای چاپ کارت pvc  میتوانید از این چاپگرها استفاده نمایید. توسط این چاپگر ها امکان رمز گذاری روی کارتهای پی وی سی و آماده سازی آنها برای کاربردهای امنیتی نیز وجود دارد.